ZAPRASZAMY na Elemelkowy blog, tam znajdą Państwo najnowsze informacje na temat wydarzeń w Niepublicznym Przedszkolu Elemelki: http://www.elemelkowy.blogspot.com.Szanowni Rodzice!

Nasza praca jest naszą pasją a Maluszki które stawiały u nas swoje pierwsze kroki (dosłownie i w przenośni), stały się częścią każdej z nas.

Zawsze chciałyśmy stworzyć miejsce, w którym "Nasze Elemelki" będą czuły się szczęśliwe, kochane i bezpieczne, do którego będą chętnie wracać i dobrze wspominać. Miejsce ciepłe i domowe, pozwalające na optymalny rozwój dziecka. Myślimy, że nam się to udało, o czym świadczą uśmiechy naszych pociech i zadowolenie rodziców.

Priorytetem w naszej działalności, było i jest, utrzymanie kameralnego charakteru Przedszkola. Grupy są niewielkie - maksymalnie 12 osobowe.

Wszyscy wiemy, że rozwój Naszych Małych Pociech jest bezustanny i bardzo dynamiczny, ale my jesteśmy zawsze z nimi, żeby w odpowiedni sposób poprowadzić poprzez zagadki otaczającego świata i wskazać drogę, którą należy szukać tego co niepoznane, mając w "plecaku" bogactwo doznanych wcześniej wrażeń. Pomaga nam w tym zadaniu odpowiednio dobrany personel potrafiący zadbać o każdego Maluszka.

Każde dziecko jest dla nas wyjątkowe, tak jak wyjątkowy jest każdy dzień, godzina, chwila, naszego życia. Żeby poznać dziecko należy owe chwile w sposób szczególnie delikatny i dyskretny zatrzymać, nie pozwolić im ulecieć i zniknąć bez śladu. To właśnie staramy się czynić mając nadzieję, że owych cennych chwil udaje nam się złapać jak najwięcej, żeby móc pokazać dzieciom: ich znaczenie, przyjemność i zabawę oraz naukę, którą przynoszą.

Pozdrawiamy i zapraszamy.